Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zamość - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Adamów, Grabowiec, Komarów-Osada, Krasnobród, Łabunie, Miączyn, Nielisz, Radecznica, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Zamość, Zwierzyniec.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka trudni się kompetentnym przewozem wielkogabarytowym. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją działalność, to właśnie dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje usługi oferujemy na terytorium Polski. Pragnąc ograniczyć rolę Konsumenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności połączonych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas propozycją i kontaktu.


Jesteśmy profesjonalistami, jeżeli gra toczy się o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bowiem właściwie ubóstwiamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Zaufaj naszym fachowym kierowcom, którzy zrobią wszystko, aby bezpiecznie i kompetentnie dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Satysfakcja naszych Kontrahentów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zajmujemy się również wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie niezbędne do transportu dokumenty są legalne oraz przetwarzane w słusznym czasie. Na domiar tego nasz zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych i budowlanych


Jednym z z reguły powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o ogromnych gabarytach. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, lub jachty. Poza maszynami, transportujemy też elementy pociągów, helikoptery oraz tanki. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, jak też firmy.


Transport ciężki konstrukcji stalowych i budynków


Proponujemy możliwość transportu detalów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak również obiektów w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:7 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a w następnej kolejności przystępujemy do kwestii logistycznych. Zwykle wymagane jest rozplanowanie trasy oraz wystąpienie o odpowiednie zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić Klient, staramy się ograniczyć do minimum.


Warto zwrócić się do naszych profesjonalistów w transporcie ładunków wielkogabarytowych, by mieć pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w w rzeczywistości atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa wymogów w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby uzyskać klarowne ceny oraz imponującą obsługę kontrahenta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania aniżeli zgłosić się właśnie do należącej do nas jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli interesują Państwa usługi z zakresu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze detalami prowadzonej przez nas oferty. Aspekt naszych profesjonalnych usług jest nadrzędnym szczegółem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie tylko samym transportem, jednakowoż gwarantujemy także w odpowiedniej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to zawodowcy, którym wolno zaufać!


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym ekwipunkom, jesteśmy w stanie zapewnić bardzo dobry przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU