Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nowy Sącz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Grybów, Chełmiec, Gródek nad Dunajcem, Grybów, Kamionka Wielka, Korzenna, Krynica-Zdrój, Łabowa, Łącko, Łososina Dolna, Muszyna, Nawojowa, Piwniczna-Zdrój, Podegrodzie, Rytro, Stary Sącz.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport przedmiotów wielkogabarytowych zawsze żąda uzyskania stosownej zgody. Nasza jednostka oferuje wprawny przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Dysponujemy słusznym sprzętem oraz najlepszej jakości pojazdami, jakie spełniają wszystkie normy oraz wymagania. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej pewny wybór w przypadku przewozu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się dużym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję i przewóz nawet w samej rzeczy ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie odnajdą Państwo bardziej kompetentnych przedstawicieli aniżeli Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej propozycji. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać świetną obsługę, doskonałe stawki i udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy obszerne grono zaspokojonych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Trzeba nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie jedynie sam transport przedmiotów o dużych gabarytach. Najpierw wypada je załadować, następnie zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Nasi zawodowcy korzystają z nowoczesnych technologii, aby zapewnić jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest niekiedy bardzo mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:6 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Nasza jednostka specjalizuje się w transportowaniu znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze oraz specjalistyczne, kontenery, tanki oraz dużo innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego właściwe wykonanie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest dużo bardziej skomplikowany niż przewóz sztampowych ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie normy pozostały spełnione. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Poprawnie znając i rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności zarządzamy w samej rzeczy szerokim zespołem ekspertów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, ale również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Ręczymy za sumienność oraz fachowość wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas wolno też liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU