Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Siemianowice Śląskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Siemianowice Śląskie.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W szerokiej ofercie prowadzonej przez nas firmy znajduje się specjalistyczny transport nietypowych gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie wolno wozić w standardowy sposób. W ramach naszych całościowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego końca, wyręczając Klienta we wszelkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Jakie rzeczy transportujemy?


Przewozem obszernych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat i posiadamy kolosalne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe oraz budowlane,
  • kontenery,
  • domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi i dużo innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób wyczerpana! Właściwie jesteśmy w stanie przetransportować niemal wszystko, a na każde zamówienie odpowiadamy indywidualnie dobraną ofertą. Wobec tego bez względu na to, w jaki sposób wybitnie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie najbardziej dostosowaną do potrzeb, bo stworzonym przez nas koronnym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego konsumenta.


Kompleksowy wymiar naszych usług umieją uznać różni Klienci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zamówienie traktujemy z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Takie podejście do tego ułatwia nam bogata wiedza oraz doświadczenie, które posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest też najwyższej jakości flota, jaką dysponujemy. Warto się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy.


Bez problemu wywiązujemy się z każdego zadania, jakie powierzy nam Konsument. Mamy potrzebny sprzęt, pojazdy, jak także doświadczonych pracobiorców.


Co wkracza w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W czasie, kiedy Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty czy też niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszarze całego kraju oraz bez problemu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:0 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przewozu jest już uzgodniona, wtedy zajmujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Wielkich gabarytów nie wolno bowiem transportować bez ich zdobycia. Absorbujemy się także sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i przyzwoicie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć różnorodne ładunki o ogromnych gabarytach, obojętnie od rozmiarów oraz tonażu.


Jeśli chodzi o wartości naszej idealnej firmy, nie ma większej aniżeli zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na dowolne niedociągnięcia lub kompromis w tym aspekcie. Będzie nam bardzo przyjemnie, jeśli dadzą nam Państwo okazję to udowodnić, rozpoczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na zapytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze i gabarycie notorycznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz profesjonalni pracownicy zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie przewozu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym czasie. Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię oraz zaufanie wielu Klientów oraz będzie nam nadzwyczaj przyjemnie, jeżeli oraz Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tutaj obietnice nie są wyłącznie słowami. Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej idealnej oferty oraz do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU