Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wągrowiec - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Wągrowiec, Damasławek, Gołańcz, MieściskoSkoki, Wapno, Wągrowiec.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Stworzona przez nas aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że transport niskopodwoziowy jest dla nas tematem znanym w stu procentach. Swoje usługi oferujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności powiązanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją i kontaktu.


Stworzony przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, które nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy niemalże wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i wiele więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj naszym profesjonalnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, żeby bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze najogromniejsze priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam można pozostawić troskę o wszelkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem absorbujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Na dodatek stworzony przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych oraz budowlanych


Jednym z przeważnie powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o znacznych gabarytach. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, czy jachty. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy również elementy pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Nasi Konsumenci to zarówno osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa.


Transport ciężki elementów stalowych i obiektów


W ramach naszych usług realizujemy też transport stalowych detalów konstrukcyjnych, na przykład mostów i budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować dobry pojazd i sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:7 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi przewozu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a następnie podchodzimy do kwestii logistycznych. Najczęściej wymagane jest rozplanowanie trasy oraz wystąpienie o właściwe zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, żeby Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli pragnie się mieć bezsporną pewność, że transport odbędzie się we dobry sposób – trzeba zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Potrafimy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w naprawdę atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa potrzeb w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby zdobyć przejrzyste ceny i idealną obsługę klienta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania niż zameldować się naturalnie do naszej profesjonalnej jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli interesują Państwa usługi z aspektu przemysłu transportowego – nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do zaznajomienia się ze szczegółami opisującej nas oferty. Aspekt naszych usług jest fundamentalnym detalem w transporcie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie jedynie samym transportem, ale gwarantujemy też w odpowiedniej cenie sam załadunek i rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Z całego serca zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie i kapitalny sprzęt, jaki znajduje się w naszej dyspozycji zapewnia profesjonalizm w przewozie znacznych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU