Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Brzozów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Brzozów, Domaradz, Dydnia, Haczów, Jasienica Rosielna, Nozdrzec.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy transport ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja winna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas propozycją i do skorzystania z naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w przewozie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej żądających w tej kwestii Konsumentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, aby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam trochę ufności oraz pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w zleconym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych fachowców to jednoznaczny majstersztyk w branży. Przedstawiane wszechstronne przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z każdym, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zaznajomienia się ze detalami opisującej nas oferty, jaka z pewnością Państwa nie zawiedzie, podobnie jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn przemysłowych i specjalnych.


Nasi Kontrahenci niezmiernie wielokrotnie poszukują możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych oraz budowlanych, które są ciężki oraz mają znaczące rozmiary. Dysponujemy pojazdami, jakie gwarantują nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. Z reguły są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Niezależnie od gabarytów wyznaczonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się wielkimi zamówieniami firmowymi i posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.


Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług można przewieźć przeróżnego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie oraz biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.

Skontaktuj się z nami:10 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują szczegółowo trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Nieodzowne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń lub nieprzydatnych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niebezużyteczne do transportu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszystkimi formalnościami – również kwestią ubezpieczenia ładunku.


Angażując pracowników z ogromnym doświadczeniem i zdają sobie sprawę z tego, nasza jednostka dokłada wszystkich starań, żeby zapewnić konsumentom perfekcyjną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi powiązane z transportem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednakowoż także pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezwykle ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są monitorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, żeby zagwarantować stworzonym przez nas klientom najlepsze rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W efekcie dziś dajemy Państwu dostęp do w rzeczy samej kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją oraz do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy fachowość oraz zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU