Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Olkusz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bukowno, Bolesław, Klucze, Olkusz, Trzyciąż, Wolbrom.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby zdołać przewozić przedmioty o gigantycznych gabarytach, potrzebne jest zdobycie zgody. Nasza jednostka oferuje nienaganny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Dysponujemy słusznym ekwipunkiem oraz najwyższej jakości pojazdami, jakie spełniają wszystkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej pewny wybór w przypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, specjalistycznego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję i przewóz nawet rzeczywiście ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej profesjonalnych agentów niż Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej oferty. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać znakomitą obsługę, olśniewające stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy duże grono zadowolonych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Należałoby wtrącić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz obszernych gabarytów. W pierwszej kolejności należy je załadować, w następnej kolejności zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Nasi eksperci korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zapewnić jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niesłychanie powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, wypada wziąć pod uwagę takie kwestie, jak szerokość, wysokość wiaduktów i mostów oraz prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:



0 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Nasza firma specjalizuje się w transportowaniu kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budowlane oraz przemysłowe, kontenery, czołgi i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się niezwykle profesjonalnie.


Transport wielkogabarytowy jest znacznie bardziej złożonym zadaniem aniżeli prosty przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia trzeba wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo jednakże nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie wzorce pozostały spełnione. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Odpowiednio znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy w rzeczy samej szerokim zespołem zawodowców, którzy nie tylko są w tej branży od lat, jednak także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU