Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Szydłowiec - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko, Szydłowiec.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją działalność, to naturalnie dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na terytorium Polski. Chcąc ograniczyć rolę Kontrahenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności powiązanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.


Stworzony przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo w samej rzeczy kochamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Zaufaj naszym profesjonalnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Zadowolenie naszych Konsumentów jest dla nas tak samo znacząca jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się też wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie niezbędne do transportu dokumenty są legalne i przetwarzane w odpowiednim czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Poza tym skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych i budowlanych


Bardzo często zajmujemy się transportem dużych konstrukcji wielkogabarytowych, które są ciężkie. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, czy jachty. Poza dużych konstrukcjiami, przewozimy również elementy pociągów, śmigłowce i czołgi. Nasi Kontrahenci to zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa.


Przewóz ciężki konstrukcji stalowych oraz obiektów


W ramach naszych usług realizujemy też transport stalowych detalów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz obiektów, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd i sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:10 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Zajmujemy się transportem ładunku o gigantycznych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Kontrahenta, a w następnej kolejności przystępujemy do zagadnień logistycznych. Na ogół potrzebne jest rozplanowanie trasy oraz wystąpienie o dobre zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, aby Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Należałoby zwrócić się do naszych fachowców w transporcie ładunków wielkogabarytowych, aby posiadać pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w w istocie atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy żadnego problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By uzyskać przejrzyste ceny oraz fenomenalną obsługę klienta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma lepszego rozwiązania niż zameldować się naturalnie do naszej profesjonalnej korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w związku z tym do zaznajomienia się z naszą profesjonalną ofertą wszelkie osoby, które interesuje przemysł transportowy. Obręb naszych profesjonalnych usług jest newralgicznym detalem w przewozie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym przewozem, lecz gwarantujemy też w solidnej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to specjaliści, którym można zaufać!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz zachwycający sprzęt, jaki znajduje się w należącej do nas dyspozycji gwarantuje fachowość w przewozie znacznych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU