Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Goleniów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Osina, Przybiernów, Stepnica.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W należącej do nas ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny transport przedmiotów wielkogabarytowych. Naszą jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na obszarze całego kraju, pomagając jednostkom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, by nasi Konsumenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z całkowitą propozycją opisującej nas firmy oraz do skorzystania z naszych fachowych usług.


By transport przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Tylko w ten sposób można zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim konsumentom bardzo dobre usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na należącą do nas ofertę i mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że wobec tego przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o detale, istotne jest, aby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet w najwyższym stopniu wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znaczących i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeśli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i specjalistyczny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, bez względu od typu załadunku. Dysponujemy albowiem niezwykle nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie rozmaitego rodzaju gabarytów. W naszej profesjonalnej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice oraz wiele innych konstrukcji.

By móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:9 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie kolosalnych gabarytów przeróżnego typu. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Klienta, a następnie umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Niezmiernie znaczącą kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się nasz dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę rozmaite kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy również prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej idealnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny i profesjonalny serwis internetowy floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co można przetransportować – my to przewozimy! W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że stworzona przez nas oferta oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych walorów należy również bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


W następnej kolejności, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszelkie niebezużyteczne informacje. Kontrahent nie musi się niczym martwić, ponieważ samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, także powiązanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU