Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ciechanów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Ciechanów, Glinojeck, Gołymin-Ośrodek, Grudusk, Ojrzeń, Opinogóra Górna, Regimin, Sońsk.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma specjalizuje się fachowym przewozem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją aktywność, to właśnie dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje usługi proponujemy na terytorium Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności związanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą oraz kontaktu.


Jesteśmy fachowcami, jeżeli chodzi o przewóz wszelkiego typu ładunków, jakich nie wolno obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy niemalże wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i dużo więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz naszym kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie i profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Ukontentowanie naszych Konsumentów jest dla nas tak samo znacząca jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. To nam można pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia i dokumenty, których przygotowaniem i przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Oprócz tego stworzony przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, zatem w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych i budowlanych


Jednym z zwykle powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o gigantycznych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, lub ciągniki. Poza maszynami, przewozimy też elementy pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak także firmy.


Przewóz ciężki elementów stalowych i budynków


Oferujemy możliwość transportu szczegółów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak także budynków w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować trafny pojazd i sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:9 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a następnie podchodzimy do spraw logistycznych. Najczęściej wymagane jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o właściwe zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, by Klient miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli chce się mieć absolutną pewność, że transport odbędzie się we właściwy sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w ściśle mówiąc atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa potrzeb w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby zdobyć przejrzyste ceny oraz oszałamiającą obsługę konsumenta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma poprawniejszego rozwiązania niż zgłosić się właśnie do naszej klarownej jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z obrębu przemysłu transportowego – nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do zaznajomienia się ze szczegółami należącej do nas oferty. Aspekt naszych usług jest nadrzędnym szczegółem w przewozie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym przewozem, lecz gwarantujemy również w właściwej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to specjaliści, którym można zaufać!


Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz idealny sprzęt, jaki znajduje się w naszej dyspozycji zapewnia fachowość w przewozie ogromnych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Serdecznie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU