Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Myślenice - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Dobczyce, Lubień, Myślenice, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Sułkowice, Tokarnia, Wiśniowa.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport ładunków wielkogabarytowych zawsze wymaga uzyskania słusznej zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje znakomity przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Dysponujemy odpowiednim ekwipunkiem i najlepszej jakości pojazdami, jakie spełniają wszystkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o przewóz ładunków o nietypowym gabarycie oraz nasza oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w najwyższym stopniu profesjonalni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej propozycji. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć renomowaną obsługę, perfekcyjne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy duże grono usatysfakcjonowanych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Wypada nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie jedynie sam transport przedmiotów o gigantycznych gabarytach. Najpierw trzeba je załadować, w następnej kolejności zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Pracownicy naszej firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze technologie, które gwarantują im szybki oraz przede wszystkim bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niesłychanie powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak wielkość, wysokość wiaduktów i mostów i ewentualne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:2 + 7

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budownicze oraz specjalistyczne, kontenery, czołgi i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się niezmiernie profesjonalnie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest dużo bardziej skomplikowany aniżeli transport przeciętnych ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia należy wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo jednakże nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie normy zostały spełnione. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, ażeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Poprawnie znając i rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, aby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W końcu dysponujemy w istocie szerokim zespołem profesjonalistów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, lecz również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi wysokiej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy profesjonalizm i sumienność naszych pracowników. U nas wolno też liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU