Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Staszów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Osiek, Połaniec, Rytwiany, Staszów, Szydłów.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób świetny specjalizujemy się od wielu lat transportem niskopodwoziowym przeróżnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem oraz rozładunkiem. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu nowoczesnych dużych konstrukcji oraz pojazdów. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszelkie zlecenia oraz posiadają niezbędne e kwalifikacje, jak także wiedzę oraz doświadczenie. Realizujemy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Swoje usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą. Z całego serca zapraszamy do skorzystania z oferty należącej do nas firmy.


Nasza rozpiętość najnowocześniejszych sprzętów powoduje, że jesteśmy najlepszym wyborem dla pragnień transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep bardzo dobrych na rynku, by bronić powierzony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zanadto małych czy też za znaczących – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy regionalne oraz krajowe przepisy, w związku z tym mogą posiadać Państwa pewność, iż zadbamy o wszystkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty potrzebne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do ogromnych ciężarów i strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w transporcie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym ekspertem w swojej niszy oraz będziemy szczęśliwi, jeśli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią też odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące należącej do nas oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak ekspresowo, jak wyłącznie to możliwe.


Transport specjalistyczny wszystkich ładunków


Nasza jednostka oferuje usługi transportowe różnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych oraz morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa oraz dla przemysłu.
  • pociągów, śmigłowców i czołgów.

Jesteśmy w stanie pewnie przewieźć wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Staramy się tak planować nasze zlecenia, by wykonywać je najprędzej, jak to jedynie możliwe.

Skontaktuj się z nami:4 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Organizowanie przewozu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zmniejszyć ilość formalności, których musi dopełnić nasz Klient. Sami specjalizujemy się pełną logistyką oraz planujemy trasę od początku do zakończenia, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe i inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Prowadzona przez nas jednostka występuje też o wszystkie wymagane zezwolenia, żeby transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób, które mają w planach przewóz ciężkiego, wielkogabarytowego wyposażenia – niemniej jednak nie posiadają do tego celu wyśmienitego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego eksperta, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak oczywiście nasza wykwalifikowana ekipa! Możemy nie jedynie pomóc odszukać najlepszy transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednakowoż bezsprzecznie zrealizować całe zlecenie: nienagannie, kompetentnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeśli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się też swoją zdają sobie sprawę z tego, także jeżeli chodzi o przygotowanie ładunku do transportu. Co więcej, wszystko to jest w niezmiernie atrakcyjnej cenie, co na dodatek wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, powiązanych z prowadzoną przez nas ofertą – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport ściśle mówiąc ciężkich ładunków – najlepiej zrobić to z nami i nie troskać się o nic!


Ciepło zachęcamy do poznania prowadzonej przez nas całej propozycji transportu ładunków ponadgabarytowych. Gwarantujemy wysoką jakość naszych profesjonalnych usług i pełen profesjonalizm. Perfekcyjne ceny na rynku są u nas gwarantowane. Gorąco zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług przedsiębiorstwa.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU