Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Jaworzno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Jaworzno.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ogromnej ofercie należącej do nas firmy znajduje się specjalistyczny transport gigantycznych gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie wolno transportować w standardowy sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób całościowy – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Kontrahenta w zagadnieniach powiązanych z formalnościami i dokumentacją. Serdecznie zapraszamy do poznania naszej profesjonalnej oferty.


Co transportujemy?


Transportem wielkich gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy ogromne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne i budownicze,
  • kontenery,
  • domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi i wiele innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób wyczerpana! Właściwie jesteśmy w stanie przewieźć nieomalże wszystko, a na każde zlecenie odpowiadamy indywidualnie dopasowaną ofertą. Zatem bez względu na to, w jaki sposób bardzo błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak prędko, jak to możliwe i postaramy się, aby nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak najbardziej kompleksowa oraz bezbłędnie dopasowana.


Całościowy wymiar naszych profesjonalnych usług potrafią docenić różni Kontrahenci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zlecenie traktujemy z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, albowiem zezwala na na to obszerna wiedza i obszerne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką dysponujemy. Warto się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Klient. Zarządzamy najlepszym ekwipunkiem, niezbędnymi pojazdami oraz najlepszymi specjalistami.


Co wstępuje w skład naszych usług?


Proponujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W czasie, kiedy tak właściwie Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty bądź niesprzyjające warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na terenie całej Polski i jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:4 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po uzgodnieniu trasy przewozu, nasi pracownicy zajmują się uzyskaniem potrzebnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie wolno przewozić bez jej zdobycia. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz poprawnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć rozmaite ładunki o ogromnych gabarytach, niezależnie od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas bezdyskusyjnym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty lub kompromis w tym aspekcie. Będzie nam niesłychanie przyjemnie, jeśli dadzą nam Państwo okazję to pokazać, zaczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na zapytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie nierzadko są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i fachowi pracownicy zadbają o ich stan na dowolnym etapie transportu. Od załadunku, przez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, ażeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług naprawdę pokaźne grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania opisującej nas oferty oraz do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU