Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Starachowice - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Starachowice, Brody, Mirzec, Pawłów, Wąchock.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy wprawny przewóz niskopodwoziowy rozmaitych ładunków o znacznych gabarytach – zajmujemy się załadowaniem oraz rozładowaniem każdego ładunku. Transport specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu współczesnych maszyn oraz pojazdów. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszystkie zlecenia oraz posiadają niezbędne e kwalifikacje, jak także wiedzę oraz doświadczenie. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Swoje usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.


Nasza rozpiętość najnowocześniejszych urządzeń sprawia, iż jesteśmy najlepszym wyborem dla pragnień transportowych o zakresie wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów i przyczep perfekcyjnych na rynku, by chronić zlecony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zanadto małych czy też za wielkich – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy regionalne oraz lokalne przepisy, więc mogą posiadać Państwa pewność, iż zatroszczymy się o wszystkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty potrzebne do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do obszernych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w transporcie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym ekspertem w swojej niszy oraz będziemy szczęśliwi, jeśli będą pragnęli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią także odpowiadamy na wszystkie zapytania dotyczące naszej klarownej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo czekać długo na odpowiedź z należącej do nas strony.


Transport niskopodwoziowy różnych ładunków


Nasza firma proponuje przewóz rozmaitego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych i morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa oraz dla przemysłu.
  • pociągów, helikopterów oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować wszystkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Klienta. Dokładamy wszystkich starań, żeby zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:10 + 4

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowanie przewozu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zminimalizować ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Konsument. Sami zajmujemy się całą logistyką oraz planujemy trasę od początku do zakończenia, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Nasza idealna jednostka występuje również o wszystkie wymagane zezwolenia, aby przewóz ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach przewóz ciężkiego, wielkogabarytowego sprzętu – jednak nie posiadają do tego celu właściwego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego fachowca, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak naturalnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie jedynie wspomóc odkryć pierwszorzędny transporter do wysyłki wyposażenia czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednakowoż bezsprzecznie wykonać całe zlecenie: znakomicie, kompetentnie, kompleksowo. Warto przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeżeli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się też swoją zdają sobie sprawę z tego, też jeżeli gra toczy się o przygotowanie ładunku do transportu. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niezmiernie interesującej cenie, co oprócz tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty, a w razie jakichkolwiek akcesoryjnych pytań, połączonych z opisującą nas propozycją – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport w gruncie rzeczy ciężkich ładunków – najprzyzwoiciej zrobić to z nami i nie martwić się o nic!


Ciepło zachęcamy do poznania prowadzonej przez nas całej oferty przewozu ładunków ponadgabarytowych. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych profesjonalnych usług i pełen fachowość. Gwarantujemy także konkurencyjność naszych cen. Gorąco zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług przedsiębiorstwa.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU