Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wschowa - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Sława, Szlichtyngowa, Wschowa.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby móc transportować przedmioty o kolosalnych gabarytach, konieczne jest uzyskanie zgody. Prowadzona przez nas jednostka oferuje doświadczony przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Zarządzamy słusznym oprzyrządowaniem oraz wysokiej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy oraz wymagania. Troszczymy się o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o przewóz ładunków o nietypowym gabarycie i stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w najwyższym stopniu kompetentni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby zdobyć renomowaną obsługę, pierwszorzędne stawki i udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej profesjonalnej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy gigantyczne grono zaspokojonych Klientów, niemniej jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Należałoby nadmienić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz gigantycznych gabarytów. W pierwszej kolejności wypada je załadować, w następnej kolejności zaplanować całkowicie trasę przewozu. Nasi zawodowcy korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niesłychanie powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:1 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze oraz przemysłowe, kontenery, czołgi i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się bardzo fachowo.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem niż przeciętny przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie normy pozostały spełnione. To skonstruowany przez nas zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Z nami żaden transport nie będzie spóźniony, bo z racji tego, że tak nienagannie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich znakomicie przystosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu dysponujemy w rzeczywistości gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, niemniej jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność oraz fachowość wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU