Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wołów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Brzeg Dolny, Wińsko, Wołów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma od lat zajmuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta powinna Państwa zainteresować. Już dzisiaj zapraszamy do poznania obrębu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w przewozie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej sprawie Kontrahentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaoferować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam trochę zaufania oraz pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w zleconym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest kompetentny transport niskopodwoziowy. Prowadzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli chodzi o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zapoznania się ze detalami naszej idealnej oferty, która na sto procent Państwa nie rozczaruje, podobnie jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się o naszych rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych oraz specjalnych.


Niejednokrotnie Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o transport znacznych i nadzwyczaj ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych czy też budowlanych. Dysponujemy pojazdami, które gwarantują nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. Przeważnie są to:

  •  konstrukcje stalowe,
  •  woziła technologiczne,
  •  betonowe belki mostowe,
  •  czołgi,
  •  dźwigi,
  •  wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Bez względu od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się dużymi zamówieniami firmowymi i posiadamy kolosalne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:4 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami można także bez kłopotu przewieźć domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe czy też morskie. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują dokładnie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Nieodzowne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń lub ewentualnie niewartościowych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, wtedy sami występujemy o niebezużyteczne do dokonania przewozu zgody. Absorbujemy się również kwestią ubezpieczenia, aby Konsument nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Robimy wszystko, by proponować usługi związane z transportem domków holenderskich oraz nawet w rzeczywistości ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz profesjonalnych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednakowoż również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezmiernie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, by zagwarantować stworzonym przez nas konsumentom bardzo dobre rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zagwarantować w rzeczywistości porządne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy profesjonalizm oraz zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce.


Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU