Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sandomierz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Sandomierz, Dwikozy, Klimontów, Koprzywnica, Łoniów, Obrazów, Samborzec, Wilczyce, Zawichost.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy doświadczony transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków o wielkich gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z zachwycającej klasy pojazdów oraz dzisiejszych maszyn podczas realizacji transportu szczególnego. Angażujemy wykwalifikowanych fachowców, jacy znakomicie znają się na swojej pracy oraz sumiennie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Nasza propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z opisującą nas ofertą. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.


Nasza różnorodność najnowocześniejszych sprzętów powoduje, że jesteśmy najlepszym wyborem dla potrzeb transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep najlepszych na rynku, aby bronić powierzony w nasze ręce, cenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń nadmiernie małych lub za dużych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy miejscowe i lokalne przepisy, w związku z tym mogą posiadać Państwa pełne przekonanie, że zadbamy o wszystkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty potrzebne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do znacznych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w transporcie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy i mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią także odpowiadamy na wszystkie zapytania dotyczące prowadzonej przez nas oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo czekać długo na odpowiedź z opisującej nas strony.


Transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków


Nasza jednostka oferuje przewóz różnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz dla przemysłu.
  • pociągów, helikopterów oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przewieźć wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Dokładamy wszystkich starań, aby zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:4 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zmniejszyć ilość formalności, jakich musi dopełnić nasz Kontrahent. Sami zajmujemy się całą logistyką i planujemy trasę od początku do zakończenia, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Prowadzona przez nas jednostka występuje także o wszystkie wymagane zezwolenia, by transport ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego sprzętu – jakkolwiek nie mają do tego celu właściwego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak oczywiście nasza wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie tylko pomóc znaleźć najlepszy transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jakkolwiek bezsprzecznie zrealizować całe zlecenie: bezbłędnie, kompetentnie, kompleksowo. Warto przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając naszym Konsumentom i dzieląc się cenną wiedzą. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niesłychanie interesującej cenie, co na domiar tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty, a w razie dowolnych akcesoryjnych pytań, związanych z należącą do nas ofertą – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli wyszukują Państwo niezawodnego partnera do profesjonalnego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można odpowiedniej trafić niż właśnie na naszych doświadczonych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas bogatą ofertą transportu ponadgabarytowego. Jesteśmy w pełni obeznani, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Perfekcyjne ceny na rynku są u nas gwarantowane. Gorąco zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług przedsiębiorstwa.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU