Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Chojnice - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Chojnice, Brusy, Chojnice, Czersk, Konarzyny.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki transport oraz mamy na swoim koncie dużo sukcesów. Proponujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Kooperujemy również z osobami prywatnymi, jak także firmami, które powierzają nam swoje ładunki o ogromnych gabarytach. Cierpliwie planujemy każdy transport oraz przygotowujemy się do niego profesjonalnie pod wieloma względami. To naturalnie dzięki nowoczesnym oprzyrządowaniom i maszynom oraz niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana załoga specjalizuje się kompletną logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Klienta.


Czy potrzebują Państwo przetransportować ciężki sprzęt lub ciężki ładunek, o niesztampowym gabarycie? Powodzenie każdego zamówienia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru profesjonalnej i renomowanej firmy. Oczywiście taką firmą jest nasza, a nasze specjalistyczne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to dużo więcej niż słowa. Na każdym kroku staramy się być do granic możliwości wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, ale i wysoką jakość usług.


Jesteśmy przygotowywani na obsługę nieomalże każdego zamówienia. Niektóre projekty przewozu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep i akcesoryjnych pojazdów do obsługi przyczepy – porządnie o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Bez względu od wielkości i wagi, nasza renomowana jednostka poradzi sobie z dowolnym zadaniem! Posiadamy należyte doświadczenie i wiedzę na temat wyjątkowego transportu korzystnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla spedycji ponadgabarytowych.


Jakie ładunki transportujemy?


Szeroko pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Trudnimy się transportem:

  • maszyn dla przemysłu oraz budowlanych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal i mostów,
  • tanków, śmigłowców i pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować oraz przeprowadzić jakiekolwiek zlecenie. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy stosowny sprzęt i realizujemy przewóz.

Skontaktuj się z nami:8 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas razem z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Nasz dział logistyki funkcjonuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej oraz najdogodniejszej kosztowny przejazdu z ładunkiem. Potrzebne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a cały przewóz ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w transport ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy team naszych pracobiorców, jacy zabezpieczają pełną trasę.


Jeśli pragną Państwo mieć pełne przekonanie, że zlecony transport wielkogabarytowy będzie bezproblemowy – nam warto uwierzyć, dbamy o jakikolwiek szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują jedynie moment, a z pewnością wspomogą zapewnić należyte zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na własne nietypowe wymiary oraz indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli możemy sobie pozwolić i Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz zapytania o szczegóły. Warto nas powiadomić o swoich zaleceniach, lub specjalnych prośbach – na pewno będziemy posiadać je na uwadze i zrobimy wszystko, aby byli Państwo maksymalnie usatysfakcjonowani z powierzenia właśnie nam zadania transportu ponadgabarytowego. Gigantyczne i i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby potężnym wyzwaniem, jednak nie będą dla naszych fachowych kierowców. Jakakolwiek pomoc, którą może zaproponować Państwu nasz zespół, od załadunek po rozładunek – jest dostępna w wybitnie atrakcyjnej cenie.


Firma zajmuje się także wszystkimi formalnościami, jak konieczne do uzyskania zgody na przewóz znacznych gabarytów, czy kwestia ubezpieczenia. Powierzając nam własny ładunek, Klient nie musi się niczym niepokoić, bo sami specjalizujemy się wszelkimi sprawami. Gorąco polecamy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU