Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Biała Podlaska - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Międzyrzec Podlaski, Terespol, Biała Podlaska, Drelów, Janów Podlaski, Kodeń, Konstantynów, Leśna Podlaska, Łomazy, Międzyrzec Podlaski, Piszczac, Rokitno, Rossosz, Sławatycze, Sosnówka, Terespol, Tuczna, Wisznice, Zalesie.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób kompetentny specjalizujemy się od wielu lat transportem niskopodwoziowym przeróżnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem oraz rozładunkiem. Korzystamy z doskonałej klasy pojazdów i nowoczesnych maszyn w czasie realizacji transportu wyjątkowego. Nasi pracobiorcy sumiennie realizują wszelkie zlecenia i posiadają niezbędne e kwalifikacje, jak również wiedzę oraz doświadczenie. Przeprowadzamy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Prowadzona przez nas oferta dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą. Zapraszamy do skorzystania z propozycji prowadzonej przez nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w naszym wykonaniu jest całkowicie kompleksowy oraz doświadczony, gdyż dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep perfekcyjnych na rynku, aby chronić powierzony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zanadto małych lub za kolosalnych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy regionalne oraz lokalne przepisy, w takim razie mogą posiadać Państwa pewność, iż zatroszczymy się o wszystkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty niezbędne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do ogromnych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w transporcie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym zawodowcem w swojej niszy oraz będziemy szczęśliwi, jeżeli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią także odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące opisującej nas oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak szybko, jak wyłącznie to możliwe.


Transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków


Nasza jednostka proponuje usługi transportowe przeróżnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz dla przemysłu.
  • pociągów, śmigłowców oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Dokładamy wszystkich starań, aby zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:9 + 8

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowywanie przewozu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zmniejszyć ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić nasz Konsument. Sami specjalizujemy się całą logistyką i organizujemy trasę od początku do końca, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Stworzona przez nas jednostka występuje też o wszelkie niebezużyteczne zezwolenia, by przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Kiedy potrzebują Państwo skorzystać z profesjonalnych usług transportowych, gdy w grę wkracza ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym państwie drugiego takiego fachowca, który specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak właśnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie tylko wspomóc znaleźć pierwszorzędny transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jakkolwiek oczywiście zrealizować całe zlecenie: idealnie, kompetentnie, kompleksowo. Warto przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeśli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się także swoją wiedzą, także jeżeli chodzi o przygotowanie ładunku do transportu. Co więcej, wszystko to jest w niesłychanie atrakcyjnej cenie, co dodatkowo wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z naszej klarownej oferty, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, związanych z opisującą nas propozycją – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli wyszukują Państwo niezawodnego partnera do doświadczonego transportu rzeczy tego rodzaju- nie wolno prawidłowiej trafić aniżeli właśnie na naszych doświadczonych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z naszą dostatnią ofertą transportu ponadgabarytowego. Jesteśmy w pełni doświadczeni, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Perfekcyjne ceny na rynku są u nas gwarantowane. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU