Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Łowicz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Łowicz, Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łyszkowice, Nieborów, Zduny.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz ładunków wielkogabarytowych zawsze potrzebuje zdobycia słusznej zgody. Nasza firma oferuje fachowy transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, jednakowoż również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Zarządzamy odpowiednim sprzętem oraz najwyższej jakości pojazdami, jakie spełniają wszelkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o przewóz ładunków o nietypowym gabarycie i stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się sporym doświadczeniem jeśli chodzi o spedycję i przewóz nawet w rzeczy samej ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nasi uprzejmi agenci są najbardziej profesjonalni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej propozycji. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć idealną obsługę, imponujące stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy obszerne grono zadowolonych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Trzeba nie zapominać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie jedynie sam transport przedmiotów o dużych gabarytach. Najpierw wypada je załadować, po pewnym czasie zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Pracownicy opisującej nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze techniki, jakie umożliwiają im szybki oraz w głównej mierze bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać nadzwyczaj powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie kwestie, jak wielkość, wysokość wiaduktów oraz mostów i ewentualne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:8 + 10

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Prowadzona przez nas jednostka specjalizuje się w transportowaniu znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze i specjalistyczne, kontenery, czołgi i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się wybitnie fachowo.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest sporo bardziej karkołomny aniżeli przewóz szablonowych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie normy zostały spełnione. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, bowiem z racji tego, że tak bezbłędnie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich doskonale dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności zarządzamy naprawdę gigantycznym zespołem ekspertów, którzy nie tylko są w tej specjalizacji od lat, ale również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najwyższej klasy.


Zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas wolno też liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU