Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Chełmno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Chełmno, Kijewo Królewskie, Lisewo, Papowo Biskupie, Stolno, Unisław.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o wielkich gabarytach. Opisującą nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, wspomagając osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Uprzejmie zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Ażeby przewóz przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza jednostka zapewnia swoim konsumentom najlepsze usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na prowadzoną przez nas propozycję oraz mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro w związku z tym transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o szczegóły, istotne jest, by współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Nasi Kontrahenci mają niesłychanie wysokie wyczekiwania i to nam się podoba, bo uwielbiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, kolosalnych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeśli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz specjalny oraz pojazdów


Transport zapewniamy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo bardzo nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki gwarantuje nam przewożenie różnego rodzaju gabarytów. W naszej profesjonalnej historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz dużo innych maszyn.

By móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy uzyskać zgodę. Nasza firma kompleksowo realizuje własne usługi, to właśnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:5 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie gigantycznych gabarytów różnorodnego typu. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Konsumenta, a następnie umieszczamy go na naszym pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Stworzona przez nas firma ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, lub też prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej firmie wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, które pozwalają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny oraz doświadczony portal floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeżeli chodzi o wydajny oraz bezproblemowych transport opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do przewozu powierzonych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one naszą klarowną własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy idealne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza oferta i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych atutów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Później, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie niebezużyteczne wiadomości. Troszczymy się o to, by w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU