Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zgorzelec - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Zawidów, Zgorzelec, Bogatynia, Pieńsk, Sulików, Węgliniec.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy transport ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaciekawieni zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta powinna Państwa zainteresować. Już dzisiaj zapraszamy do poznania aspektu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania jednostki gospodarczej absorbującej się transportem różnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w odpowiednim miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu żądających w tej kwestii Klientów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaoferować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co wypada zrobić to zaufać nam oraz powierzyć nam kompletne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych profesjonalistów to jednoznaczny majstersztyk w branży. Prezentowane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z jakimkolwiek, powierzonym nam zadaniem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jaka na sto procent Państwa nie rozczaruje, tak samo jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistycznych.


Niejednokrotnie Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o transport sporych oraz niesłychanie ciężkich maszyn przemysłowych bądź też budowniczych. Posiadamy profesjonalne pojazdy, to naturalnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie duże konstrukcje na terenie kraju. Z reguły są to:

  •  konstrukcje stalowe,
  •  woziła technologiczne,
  •  betonowe belki mostowe,
  •  czołgi,
  •  dźwigi,
  •  wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszystkie zamówienia. Obojętnie od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się kolosalnymi zleceniami firmowymi i posiadamy wielkie doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:0 + 7

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich.


W ramach naszych profesjonalnych usług można przewieźć różnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Nasi pracobiorcy absorbują się zleceniem całościowo. Na początek, planują dokładnie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Potrzebne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń lub ewentualnie niepomocnych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niezbędne do transportu zgody. Absorbujemy się także kwestią ubezpieczenia, by Klient nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Zatrudniając pracobiorców z wielkim doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, stworzona przez nas firma dokłada wszystkich starań, by zapewnić klientom najlepszą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi związane z przewozem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Zatem wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, ale też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To wybitnie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zagwarantować naszym konsumentom optymalne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma współczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W rezultacie dziś dajemy Państwu dostęp do w rzeczy samej kompleksowego rozwiązania, dostosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją oraz do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych robotników i bardzo dobrych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU