Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy województwo mazowieckie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów województwo mazowieckie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Gorąco witamy Państwa na stronie propozycji firmy, jaka od wielu lat specjalizuje się w organizowaniu i realizacji specjalnego transportu niskopodwoziowego (tranzyt maszyn budowniczych i agrarnych). Oferujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i jednostkami, jakie powierzają nam swoje ładunki o sporych gabarytach. Cierpliwie planujemy każdy transport i przygotujemy się do niego fachowo pod wieloma względami. Dzięki nowoczesnym wyposażeniom i maszynom i niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana kadra specjalizuje się całą logistyką i dopełnia wszystkich formalności w imieniu Konsumenta.


Poszukują Państwo sposobu na przetransportowanie ciężkiego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? Powodzenie każdego zamówienia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru doświadczonej i prestiżowej firmy. Właśnie taką firmą jest nasza, a nasze specjalne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to niemało więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie tylko doświadczenie, niemniej jednak oraz wysoką jakość usług.


Nasza gotowość do działania przekłada się na szansę podjęcia się właściwie każdego przewozu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Niektóre projekty transportu ciężkiego mogą wymagać kilku przyczep oraz dodatkowych wehikułów do obsługi przyczepy – porządnie o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę. Waga, wielkość, czy inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszystkim tym damy sobie radę! Mamy profesjonalne doświadczenie i wiedzę na temat szczególnego transportu potrzebnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla spedycji ponadgabarytowych.


Co transportujemy dla naszych Kontrahentów?


W szerokim zakresie pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Zajmujemy się transportem:

  • maszyn przemysłowych i budowlanych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • czołgów, śmigłowców oraz pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Nasza jednostka bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy właściwy sprzęt i realizujemy przewóz.

Skontaktuj się z nami:5 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Skonstruowany przez nas dział logistyki pracuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej oraz najdogodniejszej kosztowny przejazdu z ładunkiem. Nieodzowne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a cały transport ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Niekiedy w akcji przewozu ogromnych gabarytów bierze udział cały skład pracowników, którzy dbają o bezpieczeństwo ładunku i innych ludzi znajdujących się na trasie.


Powierzając nam przewóz wielkogabarytowy można posiadać pełne przekonanie, że mamy wszystko pod kontrolą i dbamy o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują tylko moment, a z pewnością wspomogą zapewnić właściwe zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na własne nietypowe wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić i Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz pytania o szczegóły. Warto nas poinformować o swoich zaleceniach, czy specjalnych prośbach – na sto procent będziemy posiadać je na uwadze i zrobimy wszystko, żeby byli Państwo maksymalnie usatysfakcjonowani z powierzenia naturalnie nam zadania transportu ponadgabarytowego. Gigantyczne oraz i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby wielkim wyzwaniem, ale nie będą dla naszych profesjonalnych kierowców. Wszystko, co tu oferujemy i to, w jaki sposób pragniemy Państwu ułatwić zadanie jest na dodatek niezmiernie przystępne cenowo.


W opisującej nas gestii zostaje też uzupełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na transport specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam własny ładunek, Kontrahent nie musi się niczym troskać, ponieważ sami specjalizujemy się wszelkimi zagadnieniami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych doświadczonych usług. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU