Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Łosice - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Huszlew, Łosice, Olszanka, Platerów, Sarnaki, Stara Kornica.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją działalność, to właśnie dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje usługi oferujemy na terytorium Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności połączonych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas propozycją oraz kontaktu.


Stworzony przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bowiem w gruncie rzeczy ubóstwiamy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj naszym profesjonalnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, aby bezpiecznie i profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług i powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. To nam wolno pozostawić troskę o wszelkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem absorbujemy się równie kompleksowo co samym transportem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Poza tym skonstruowany przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych i budowlanych


Jednym z najczęściej powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o kolosalnych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, czy ciągniki. Poza maszynami, przewozimy również elementy pociągów, śmigłowce oraz tanki. Nasi Klienci to również osoby prywatne, jak i firmy.


Przewóz ciężki elementów stalowych oraz obiektów


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych detalów konstrukcyjnych, na przykład mostów i budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować dobry pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:3 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi przewozu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Kontrahenta, a potem podchodzimy do kwestii logistycznych. Przeważnie niezbędne jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o właściwe zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, żeby Klient miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli chce się posiadać bezsporną pewność, że przewóz odbędzie się we właściwy sposób – trzeba zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Potrafimy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w w zasadzie atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek kłopotu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby uzyskać przejrzyste ceny i olśniewającą obsługę klienta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma poprawniejszego rozwiązania aniżeli zgłosić się właśnie do naszej profesjonalnej jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą klarowną ofertą wszelkie osoby, które interesuje przemysł transportowy. Zakres naszych usług jest głównym elementem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie jedynie samym przewozem, niemniej jednak gwarantujemy także w właściwej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to specjaliści, którym wolno zaufać!


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym ekwipunkom, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa pytania. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU