Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Mysłowice - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Mysłowice.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W szerokiej ofercie opisującej nas firmy znajduje się specjalistyczny transport nietypowych gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie można transportować w schematyczny sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób całościowy – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Kontrahenta w kwestiach połączonych z formalnościami i dokumentacją. Serdecznie zapraszamy do poznania należącej do nas oferty.


Jakie rzeczy transportujemy?


Transportem ogromnych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy obszerne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie maszyny przemysłowe oraz budowlane,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi i wiele innych.

Powyższa lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób kompletna! Właściwie jesteśmy w stanie przetransportować nieomalże wszystko, a na każde zlecenie odpowiadamy indywidualnie dobraną ofertą. Wobec tego bez względu na to, w jaki sposób nadzwyczaj fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Obiecujemy, że odpowiemy na Państwa zapytanie tak prędko, jak to możliwe oraz postaramy się, by stworzona przez nas odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa i doskonale dopasowana.


Kompleksowy wymiar naszych usług umieją docenić różni Klienci – realizujemy bowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bowiem zezwala na na to obszerna wiedza i kolosalne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest też najwyższej jakości flota, jaką dysponujemy. Warto się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, jakie powierzy nam Kontrahent. Dysponujemy najlepszym ekwipunkiem, niezbędnymi wehikułami i najlepszymi pracownikami.


Co wstępuje w skład naszych usług?


Proponujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy Kontrahent powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty lub szkodliwe warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na terenie całej Polski i jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:9 + 9

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przewozu jest już ustalona, wówczas specjalizujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Wielkich gabarytów nie można albowiem przewozić bez ich zdobycia. W należącej do nas gestii leży także sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek oraz porządnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć przeróżne ładunki o gigantycznych gabarytach, niezależnie od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas absolutnym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty lub kompromis w tym aspekcie. Ażeby to udowodnić z ogromną przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Kontrahentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do przewozu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze i gabarycie notorycznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo martwić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz kompetentni specjaliści zadbają o ich stan na każdym etapie transportu. Od załadunku, poprzez całą trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, by trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w rzeczy samej znaczne grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją oraz do skorzystania z naszych fachowych usług. Gwarantujemy ich najwyższą jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU