Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wodzisław Śląski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Pszów, Radlin, Rydułtowy, Wodzisław Śląski.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka oferuje dobre usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie wolno transportować w tradycyjny sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Kontrahenta w kwestiach związanych z formalnościami i dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Co przewozimy?


Transportem ogromnych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz posiadamy znaczące doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe i budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi oraz dużo innych.

Powyższa lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób kompletna! Właściwie możemy przetransportować niemal wszystko, a na każde zamówienie odpowiadamy indywidualnie dostosowaną ofertą. Wobec tego bez względu na to, jak niezmiernie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak szybko, jak to dopuszczalne oraz postaramy się, żeby stworzona przez nas odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak najbardziej kompleksowa oraz perfekcyjnie dopasowana.


Złożoność naszej idealnej propozycji usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej entuzjastycznie zarówno konsumenci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zamówienie traktujemy z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Takie podejście dodatkowo ułatwia nam bogata wiedza oraz doświadczenie, które posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest także wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Jesteśmy w stanie ukończyć każde powierzone nam zagadnienie. Zarządzamy najlepszym ekwipunkiem, niezbędnymi wehikułami i najlepszymi pracownikami.


Co wchodzi w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Konsument powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty bądź też szkodliwe warunki pogodowe. Swoje usługi proponujemy na obszarze całego kraju i bez problemu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:2 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa tranzytu jest już wyznaczona, wówczas specjalizujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Wielkich gabarytów nie można bo przewozić bez ich zdobycia. Absorbujemy się także kwestią ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i porządnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć rozmaite ładunki o kolosalnych gabarytach, obojętnie od rozmiarów i tonażu.


Jeżeli gra toczy się o wartości naszej klarownej firmy, nie ma większej niż zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia lub ustępstwo w tym aspekcie. Będzie nam nadzwyczaj przyjemnie, jeżeli dadzą nam Państwo okazję to pokazać, zaczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do przewozu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie częstokroć są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo martwić o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz profesjonalni specjaliści zadbają o ich stan na dowolnym etapie przewozu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię oraz zaufanie wielu Klientów i będzie nam niezwykle przyjemnie, jeśli i Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tu obietnice nie są tylko słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o naszym profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją i do skorzystania z naszych fachowych usług. Gwarantujemy ich wysoką jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU