Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy województwo lubelskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów województwo lubelskie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy przewóz ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaciekawieni tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zaintrygować. Już teraz gorąco zapraszamy do poznania zakresu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji absorbującej się transportem różnorodnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w odpowiednim położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu żądających w tej kwestii Konsumentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaoferować kompleksowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam odrobinę zaufania i pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w powierzonym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest doświadczony transport niskopodwoziowy. Nasza flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli chodzi o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zaznajomienia się ze szczegółami naszej klarownej oferty, która na sto procent Państwa nie zawiedzie, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalistycznych.


Nasi Kontrahenci niezmiernie wielokrotnie wypatrują możliwości przewozu maszyn przemysłowych i budowlanych, które są ciężki oraz mają obszerne rozmiary. Posiadamy odpowiednie pojazdy, to właśnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie duże konstrukcje na terenie kraju. Zazwyczaj są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Obojętnie od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się ogromnymi zamówieniami firmowymi i posiadamy gigantyczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:0 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych usług wolno przetransportować różnorodnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują dogłębnie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Konieczne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź niewartościowych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już ustalona, w owym czasie sami występujemy o niebezużyteczne do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się również kwestią ubezpieczenia, by Kontrahent nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Zatrudniając robotników z gigantycznym doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, nasza firma dokłada wszelkich starań, by zagwarantować konsumentom perfekcyjną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi powiązane z transportem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Zatem wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, ale też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezmiernie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę


NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU