Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Rzeszów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Rzeszów, Dynów, Błażowa, Boguchwała, Chmielnik, Dynów, Głogów Małopolski, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Sokołów Małopolski, Świlcza, Trzebownisko, Tyczyn.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy fachowy przewóz niskopodwoziowy rozmaitych ładunków o dużych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem oraz rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z porywającej klasy pojazdów i dzisiejszych dużych konstrukcji w czasie realizacji transportu szczególnego. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy gruntownie znają się na własnej pracy oraz rzetelnie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Nasza idealna oferta dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z naszą ofertą. Gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.


Nasza rozpiętość najnowocześniejszych sprzętów sprawia, że jesteśmy najlepszym wyborem dla wymogów transportowych o zakresie wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów i przyczep perfekcyjnych na rynku, aby bronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo ogromnym zaangażowaniem – nieważne, czy mowa o transporcie pojedynczej maszyny, czy przeniesieniu całego zakładu.


Znamy miejscowe i lokalne przepisy, w takim razie mogą posiadać Państwa pewność, że zatroszczymy się o wszelkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty wymagane do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do dużych ciężarów i strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w przewozie na pokaźniejsze odległości. Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym profesjonalistą w swojej niszy i będziemy szczęśliwi, jeśli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z chęcią także odpowiadamy na wszystkie zapytania dotyczące naszej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo czekać długo na odpowiedź z naszej klarownej strony.


Transport specjalistyczny wszystkich ładunków


Nasza firma proponuje przewóz różnorodnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa oraz dla przemysłu.
  • pociągów, helikopterów i czołgów.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przetransportować wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Konsumenta. Z całych sił staramy się tak planować nasze zlecenia, by wykonywać je najprędzej, jak to wyłącznie możliwe.

Skontaktuj się z nami:5 + 10

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowywanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić nasz Konsument. Nasza firma ma dział logistyczny, jaki samodzielnie specjalizuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy także szerokość oraz wysokość poszczególnych przejazdów. Stworzona przez nas jednostka występuje także o wszystkie niezbędne zezwolenia, żeby przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób, które mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego sprzętu – niemniej jednak nie mają do tego celu dobrego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego fachowca, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak właśnie nasza wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie tylko pomóc znaleźć pierwszorzędny transporter do wysyłki wyposażenia czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, lecz bezsprzecznie zrealizować całe zlecenie: idealnie, kompetentnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeśli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się również swoją zdają sobie sprawę z tego, również jeżeli gra toczy się o przygotowanie ładunku do transportu. Co znacznie więcej, wszystko to jest w nadzwyczaj atrakcyjnej cenie, co do tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty, a w razie jakichkolwiek akcesoryjnych pytań, połączonych z naszą klarowną ofertą – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli szukają Państwo niezawodnego partnera do fachowego transportu rzeczy tego rodzaju- nie wolno przyzwoiciej trafić aniżeli właśnie na naszych profesjonalnych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zapoznania się z prowadzoną przez nas dostatnią ofertą transportu ponadgabarytowego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych profesjonalnych usług i pełen fachowość. Bardzo dobre ceny na rynku są u nas gwarantowane. Gorąco zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU