Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Drawsko Pomorskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Czaplinek, Drawsko Pomorskie, Kalisz Pomorski, Ostrowice, Wierzchowo, Złocieniec.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o kolosalnych gabarytach. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na obszarze całego kraju, wspomagając jednostkom prywatnym i firmom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, żeby nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


Przesyłki o obszernej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie transportem ciężkim, żądają starannego planowania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim kontrahentom bardzo dobre usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą ofertę oraz mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w związku z tym transport ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, istotne jest, by współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Konsumenci mają niezwykle wysokie wymagania oraz to nam się podoba, albowiem kochamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znaczących oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeżeli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalny i pojazdów


Transport zapewniamy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bowiem nadzwyczaj nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki gwarantuje nam przewożenie rozmaitego typu gabarytów. W opisującej nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie można osobiście przewozić, bowiem potrzebne jest pozyskanie właściwej zgody. Nasza idealna jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:7 + 2

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie gigantycznych gabarytów rozmaitego typu. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Kontrahenta, a potem umieszczamy go na naszym pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nadzwyczaj ważną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się nasz dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, lub też prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej idealnej jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w opisującej nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Natomiast wydajny oraz kompetentny portal floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli gra toczy się o wydajny oraz banalnych transport dowolnych ładunków! Przykładamy się do przewozu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one naszą najlepszą własnością. Nasz oddany personel wyznaczy idealne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że stworzona przez nas oferta i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych pozytywów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Później, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszystkie wymagane wiadomości. Troszczymy się o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU