Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Międzychód - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Międzychód, Sieraków.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Nasza idealna aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem kultowym w stu procentach. Swoje usługi proponujemy na terytorium Polski. Pragnąc ograniczyć rolę Konsumenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności połączonych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją oraz kontaktu.


Jesteśmy zawodowcami, jeżeli gra toczy się o przewóz wszelkiego typu ładunków, jakich nie wolno obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i wiele więcej. Można na nas liczyć w całym kraju. Zaufaj naszym kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze najogromniejsze priorytety to wysoka jakość usług i powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam wolno pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem i przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Poza tym skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych i budowlanych


Wybitnie w wielu przypadkach zajmujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, lub jachty. Poza dużych konstrukcjiami, przewozimy także szczegóły pociągów, helikoptery i czołgi. Nasi Klienci to również osoby prywatne, jak i firmy.


Transport ciężki elementów stalowych i budynków


W ramach naszych usług realizujemy także transport stalowych elementów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd i sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:3 + 2

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi transportu


Absorbujemy się przewozem ładunku o gigantycznych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Klienta, a po pewnym czasie podchodzimy do kwestii logistycznych. Na ogół niebezużyteczne jest rozplanowanie trasy oraz wystąpienie o dobre zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Ilość formalności, jakich musi dopełnić Klient, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Należałoby zwrócić się do naszych profesjonalistów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, aby posiadać pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe i w w gruncie rzeczy atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa pragnień w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By zdobyć przejrzyste ceny oraz renomowaną obsługę klienta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma poprawniejszego rozwiązania aniżeli zgłosić się właśnie do opisującej nas firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w takim razie do zaznajomienia się z naszą najlepszą propozycją wszelkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Zakres naszych usług jest newralgicznym szczegółem w przewozie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym transportem, jakkolwiek zapewniamy również w solidnej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to profesjonaliści, którym można zaufać!


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz imponujący sprzęt, który znajduje się w prowadzonej przez nas dyspozycji zapewnia fachowość w przewozie gigantycznych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa zapytania. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU