Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Rawa Mazowiecka - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Rawa Mazowiecka, Biała Rawska, Cielądz, Regnów, Sadkowice.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby móc przewozić ładunki o znacznych gabarytach, nieodzowne jest zdobycie zgody. Stworzona przez nas firma proponuje wykwalifikowany przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Zarządzamy odpowiednim oprzyrządowaniem i wysokiej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy i wymagania. Dbamy o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli chodzi o przewóz ładunków o niezwyczajowym gabarycie oraz nasza propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są najbardziej profesjonalni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej propozycji. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać świetną obsługę, doskonałe stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono zaspokojonych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Należy pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie jedynie sam przewóz przedmiotów o kolosalnych gabarytach. Najpierw wypada je załadować, potem zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Pracownicy należącej do nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze technologie, jakie zapewniają im szybki oraz przede wszystkim bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest czasami niezmiernie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:4 + 10

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane oraz przemysłowe, kontenery, tanki oraz wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego porządne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem aniżeli sztampowy przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, żeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, bowiem z racji tego, że tak do perfekcji znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich doskonale dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy w istocie szerokim zespołem ekspertów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, jakkolwiek też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Zapewniamy fachowość oraz sumienność naszych robotników. U nas można także liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU