Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Żywiec - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Żywiec, Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Ślemień, Świnna, Ujsoły, Węgierska Górka.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma oferuje odpowiednie usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie można przemieszczać w stereotypowy sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego końca, wyręczając Klienta we wszelkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Co przewozimy?


Transportem ogromnych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy ogromne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie maszyny przemysłowe i budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Powyższa lista jednakże nie jest w żaden sposób kompletna! Tak rzeczywiście jesteśmy poradzić sobie z transportem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki pozostanie powierzony w nasze ręce. Toteż bez względu na to, w jaki sposób niezmiernie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie w najwyższym stopniu zaadaptowaną do potrzeb, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest 100% satysfakcja każdego kontrahenta.

Kompleksowość prowadzonej przez nas oferty usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej z zapałem zarówno konsumenci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zlecenie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bowiem zezwala na na to obszerna wiedza i znaczące doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Bez problemu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Klient. Mamy konieczny sprzęt, pojazdy, jak również kompetentnych pracobiorców.


Co wstępuje w skład naszych usług?


Proponujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W czasie, kiedy Kontrahent powierza nam własny ładunek, cała reszta pozostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty czy też niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na terenie całego kraju oraz bez kłopotu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:7 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przewozu jest już wyznaczona, wtedy specjalizujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie można przewozić bez jej uzyskania. W naszej gestii leży też sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz właściwie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować przeróżne ładunki o obszernych gabarytach, niezależnie od rozmiarów oraz tonażu.


Jeżeli chodzi o wartości naszej klarownej firmy, nie ma większej aniżeli zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia lub kompromis w tym aspekcie. By to udowodnić z gigantyczną przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Klientów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie raz za razem są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz profesjonalni pracownicy zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie transportu. Od załadunku, przez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, by trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług właściwie istotne grono Klientów, zatem nie ukrywamy, iż liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej profesjonalnej oferty oraz do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich wysoką jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU