Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Bełchatów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bełchatów, Drużbice, Kleszczów, Kluki, Rusiec, Szczerców, Zelów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


By zdołać przewozić ładunki o ogromnych gabarytach, konieczne jest uzyskanie zgody. Prowadzona przez nas jednostka proponuje profesjonalny transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zarządzamy dobrym ekwipunkiem i wysokiej jakości pojazdami, jakie spełniają wszystkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, by załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli chodzi o transport ładunków o niekonwencjonalnym gabarycie i stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się istotnym doświadczeniem jeśli chodzi o spedycję oraz przewóz nawet właściwie ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nasi uprzejmi agenci są w największym stopniu profesjonalni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej propozycji. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby zdobyć olśniewającą obsługę, pierwszorzędne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej idealnej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy duże grono usatysfakcjonowanych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Należałoby wtrącić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz wielkich gabarytów. Najpierw trzeba je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Nasi eksperci korzystają z nowoczesnych technologii, aby zapewnić jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest niekiedy niezwykle mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:1 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budowlane i przemysłowe, kontenery, czołgi i dużo innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego porządne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest znacznie bardziej złożonym zadaniem aniżeli stereotypowy przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia trzeba wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, by absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Z nami żaden przewóz nie będzie opóźniony, bowiem z racji tego, że tak nienagannie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich perfekcyjnie dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W końcu zarządzamy w samej rzeczy szerokim zespołem profesjonalistów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, jakkolwiek również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najlepszej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług firmy. Zapewniamy fachowość i sumienność naszych pracobiorców. U nas można także liczyć na konkurencyjne ceny. Uprzejmie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU