Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kolno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kolno, Grabowo, Kolno, Mały Płock, Stawiski, Turośl.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby móc przewozić przedmioty o sporych gabarytach, nieodzowne jest zdobycie zgody. Prowadzona przez nas firma proponuje wykwalifikowany transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wchodzi załadunek, niemniej jednak też rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Dysponujemy odpowiednim ekwipunkiem oraz najlepszej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu solidny wybór w przypadku transportu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się pokaźnym doświadczeniem jeżeli gra toczy się o spedycję oraz przewóz nawet właściwie ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej doświadczonych agentów aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej propozycji. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać imponującą obsługę, świetne stawki i udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy kolosalne grono usatysfakcjonowanych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam transport przedmiotów o wielkich gabarytach. W pierwszej kolejności należy je załadować, w następnej kolejności zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Nasi specjaliści korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zapewnić jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest nieraz bardzo mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, wypada wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak szerokość, wysokość wiaduktów oraz mostów i prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:2 + 9

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze oraz specjalistyczne, kontenery, tanki oraz wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się wybitnie kompetentnie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem aniżeli szablonowy przewóz ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia trzeba wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To nasz zespół fachowców zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, żeby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Odpowiednio znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, aby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W końcu dysponujemy w istocie gigantycznym zespołem ekspertów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, ale także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi wysokiej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Zapewniamy profesjonalizm i sumienność naszych robotników. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU