Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ustrzyki Dolne - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Czarna, Lutowiska, Ustrzyki Dolne.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, przewóz i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja powinna Państwa zaintrygować. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji absorbującej się przewozem przeróżnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w słusznym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu żądających w tej kwestii Kontrahentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, by zaproponować kompleksowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to zaufać nam oraz powierzyć nam kompletne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych zawodowców to bezdyskusyjny majstersztyk w branży. Prowadzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli chodzi o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zapoznania się ze detalami prowadzonej przez nas oferty, która na sto procent Państwa nie zawiedzie, podobnie jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy maszyn przemysłowych oraz specjalnych.


Nasi Klienci niezmiernie w szeregu przypadków szukają możliwości przewozu maszyn przemysłowych oraz budowlanych, które są ciężki i mają ogromne rozmiary. Posiadamy odpowiednie pojazdy, dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszystkie maszyny na terenie kraju. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Obojętnie od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się rozległymi zamówieniami firmowymi i posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.


Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych usług wolno przewieźć różnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie oraz biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.

Skontaktuj się z nami:0 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Nasi pracobiorcy zajmują się zleceniem całościowo. Najpierw nieodzowne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź niepomocnych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niezbędne do transportu zgody. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia, by Klient nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Robimy wszystko, by oferować usługi powiązane z transportem domków holenderskich i nawet w istocie ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz profesjonalnych pracobiorców, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Zyskuje się w związku z tym liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To nadzwyczaj istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, aby zapewnić stworzonym przez nas kontrahentom optymalne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. W rezultacie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do w zasadzie kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją oraz do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracobiorców oraz bardzo dobrych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU