Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kraków - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kraków, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Słomniki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma od lat zajmuje się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, transport i rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta winna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas propozycją oraz do skorzystania z naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania firmy zajmującej się transportem rozmaitego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w odpowiednim położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu potrzebujących w tej sprawie Klientów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, by zaproponować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam odrobinę ufności i pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w powierzonym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest fachowy transport niskopodwoziowy. Prezentowane wszechstronne przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam obowiązkiem. Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zaznajomienia się ze detalami naszej oferty, jaka na pewno Państwa nie rozczaruje, tak samo jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistycznych.


W wielu przypadkach Klienci zwracają się do nas z prośbą o transport wielkich i bardzo ciężkich maszyn przemysłowych czy też budowlanych. Dysponujemy pojazdami, jakie umożliwiają nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Bez względu od gabarytów wskazanej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się ogromnymi zleceniami firmowymi i posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:6 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przewieźć rozmaitego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Nasi pracownicy zajmują się zleceniem całościowo. Na początek, planują szczegółowo trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Konieczne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń czy też niekorzystnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już ustalona, wtenczas sami występujemy o niebezużyteczne do dokonania przewozu zgody. Absorbujemy się też kwestią ubezpieczenia, aby Klient nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Zatrudniając pracobiorców z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą, stworzona przez nas jednostka dokłada wszelkich starań, żeby zagwarantować kontrahentom idealną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi połączone z przewozem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednakowoż również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezwykle istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są monitorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, żeby zagwarantować stworzonym przez nas klientom bardzo dobre rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W rezultacie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do naprawdę kompleksowego rozwiązania, dostosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją oraz do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracobiorców i perfekcyjnych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU