Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Przeworsk - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Przeworsk, Adamówka, Gać, Jawornik Polski, Kańczuga, Przeworsk, Sieniawa, Tryńcza, Zarzecze.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka od lat specjalizuje się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, przewóz i rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta winna Państwa zaintrygować. Już dzisiaj zapraszamy do poznania obrębu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w transporcie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu potrzebujących w tej kwestii Konsumentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, żeby zaproponować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam trochę ufności i pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w powierzonym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest doświadczony transport niskopodwoziowy. Przedstawiane wszechstronne przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z każdym, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zaznajomienia się ze detalami należącej do nas oferty, jaka na pewno Państwa nie zawiedzie, podobnie jak atrakcyjne cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalistycznych.


Nasi Klienci niezmiernie niejednokrotnie poszukują możliwości przewozu maszyn przemysłowych i budowlanych, które są ciężki oraz mają duże rozmiary. Dysponujemy pojazdami, jakie umożliwiają nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. Zazwyczaj są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Niezależnie od gabarytów wyznaczonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się gigantycznymi zamówieniami firmowymi i posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.


Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych usług wolno przewieźć różnego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie oraz biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.

Skontaktuj się z nami:4 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Najpierw potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Konieczne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub ewentualnie niewartościowych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już uzgodniona, wówczas sami występujemy o niebezużyteczne do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się też kwestią ubezpieczenia, aby Klient nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Robimy wszystko, by proponować usługi powiązane z transportem domków holenderskich i nawet w rzeczywistości ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, ale także pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezmiernie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zapewnić naszym kontrahentom optymalne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zapewnić w gruncie rzeczy rzetelne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych robotników i bardzo dobrych cenach. Z nami wolno dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU