Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Działdowo - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Działdowo, Iłowo-Osada, Lidzbark, Płośnica, Rybno.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz i mamy na swoim koncie wiele sukcesów. Proponujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, które powierzają nam własne ładunki o kolosalnych gabarytach. Cierpliwie planujemy każdy transport i przygotowujemy się do niego fachowo pod wieloma względami. To właśnie dzięki nowoczesnym oprzyrządowaniom oraz maszynom oraz niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie sfinalizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana załoga zajmuje się pełną logistyką i dopełnia wszystkich formalności w imieniu Klienta.


Wypatrują Państwo sposobu na przetransportowanie kłopotliwego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? Sukces każdego zlecenia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru fachowej i renomowanej firmy. Właśnie taką firmą jest nasza, a nasze specjalne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to dużo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być w najwyższym stopniu wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie jedynie doświadczenie, lecz oraz wysoką jakość usług.


Jesteśmy przygotowani na obsługę niemal każdego zamówienia. Niektóre projekty transportu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep oraz akcesoryjnych pojazdów do obsługi przyczepy – prawidłowo o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Bez względu od wielkości oraz wagi, stworzona przez nas prestiżowa jednostka poradzi sobie z dowolnym zadaniem! Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę na temat szczególnego transportu potrzebnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla spedycji ponadgabarytowych.


Jakie ładunki wozimy?


W szerokim zakresie pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Trudnimy się transportem:

  • maszyn przemysłowych i budowniczych,
  • części stalowych konstrukcji, na przykład hal i mostów,
  • tanków, helikopterów oraz pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Nasza firma bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszystkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy odpowiedni sprzęt i realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:7 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Skonstruowany przez nas dział logistyki pracuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej oraz najdogodniejszej drogi przejazdu z ładunkiem. Konieczne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a pełny transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w przewóz ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy skład naszych pracobiorców, którzy zabezpieczają pełną trasę.


Jeżeli chcą Państwo mieć pewność, że zlecony transport wielkogabarytowy będzie bezproblemowy – nam warto zaufać, dbamy o jakikolwiek szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują wyłącznie moment, a z pewnością pomogą zapewnić dobre zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Jest to zwłaszcza istotne w wypadku przesyłek wiekogabarytowych, ponieważ jak wiadomo mamy do czynienia z transportem niekonwencjonalnym i znacznie bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej strony zachęcamy także Państwa do zadawania pytań. Należałoby nas poinformować o własnych zaleceniach, czy wyjątkowych prośbach – z pewnością będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, aby byli Państwo maksymalnie usatysfakcjonowani z powierzenia naturalnie nam sprawy transportu ponadgabarytowego. Kolosalne i i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby potężnym wyzwaniem, niemniej jednak nie będą dla naszych profesjonalnych kierowców. Jakakolwiek pomoc, którą może zaoferować Państwu stworzony przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest dostępna w bardzo interesującej cenie.


W prowadzonej przez nas gestii zostaje również dopełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na przewóz specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam własny ładunek, Kontrahent nie musi się niczym niepokoić, ponieważ sami specjalizujemy się wszystkimi kwestiami. Gorąco rekomendujemy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU