Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Będzin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Będzin, Czeladź, Wojkowice, Siewierz, Sławków.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka oferuje odpowiednie usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie można transportować w szablonowy sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Kontrahenta w zagadnieniach związanych z formalnościami oraz dokumentacją. Gorąco zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas oferty.


Co przewozimy?


Przewozem dużych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz mamy obszerne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje specjalistyczne i budowlane,
  • kontenery,
  • domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi i dużo innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób skończona! Tak rzeczywiście jesteśmy poradzić sobie z przewozem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który pozostanie powierzony w nasze ręce. Zatem bez względu na to, w jaki sposób niesłychanie fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak prędko, jak to możliwe oraz postaramy się, żeby nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak najbardziej kompleksowa oraz znakomicie dopasowana.


Kompleksowy wymiar naszych profesjonalnych usług potrafią docenić różni Klienci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a każde zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem i zaangażowaniem. Takie podejście na domiar tego upraszcza nam bogata wiedza oraz doświadczenie, jakie posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest także najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek powierzone nam zadanie. Posiadamy wymagany sprzęt, pojazdy, jak też doświadczonych pracowników.


Co wkracza w skład naszych usług?


Proponujemy specjalistyczny transport ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W czasie, kiedy tak właściwie Klient powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty bądź też niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje usługi proponujemy na terenie całego kraju i bez kłopotu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:4 + 7

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po uzgodnieniu trasy przejazdu, nasi pracownicy zajmują się uzyskaniem pomocnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie wolno transportować bez jej zdobycia. Absorbujemy się również sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i odpowiednio go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć różne ładunki o dużych gabarytach, bez względu od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas bezsprzecznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty czy kompromis w tym aspekcie. By to udowodnić z ogromną przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Klientów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do transportu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie notorycznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo troskać o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy zadbają o ich stan na dowolnym etapie przewozu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, ażeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie i w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług ściśle mówiąc istotne grono Klientów, zatem nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o naszym profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych fachowych usług. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU