Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Skierniewice - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


By móc transportować ładunki o dużych gabarytach, konieczne jest uzyskanie zgody. Prowadzona przez nas jednostka proponuje znakomity transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Firma posiada współczesne pojazdy oraz porywającej jakości sprzęt, jaki jest idealny i dobry do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu niezawodny wybór w wypadku transportu ciężkiego sprzętu budowlanego, przemysłowego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się sporym doświadczeniem jeśli gra toczy się o spedycję i przewóz nawet w samej rzeczy ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w największym stopniu profesjonalni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej propozycji. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć świetną obsługę, olśniewające stawki i udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej klarownej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy szerokie grono usatysfakcjonowanych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Trzeba pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie tylko sam transport przedmiotów o wielkich gabarytach. W pierwszej kolejności należy je załadować, później zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Pracownicy opisującej nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze techniki, jakie gwarantują im szybki i w głównej mierze bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niesłychanie powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie kwestie, jak wielkość, wysokość wiaduktów oraz mostów i prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:10 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w transportowaniu dużych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze i przemysłowe, kontenery, czołgi i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się niezwykle profesjonalnie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem niż prosty przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia trzeba zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie wzorce pozostały spełnione. To stworzony przez nas zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Odpowiednio znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy w istocie szerokim zespołem ekspertów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Zapewniamy profesjonalizm i sumienność naszych pracowników. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU