Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sokółka - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Dąbrowa Białostocka, Janów, Korycin, Krynki, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Sokółka, Suchowola, Szudziałowo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby zdołać przewozić ładunki o znaczących gabarytach, konieczne jest zdobycie zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje kompetentny transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wchodzi załadunek, jednakowoż również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Dysponujemy słusznym sprzętem i wysokiej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej niezawodny wybór w przypadku przewozu ciężkiego sprzętu budowlanego, specjalistycznego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy prawo pochwalić się sporym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję i przewóz nawet faktycznie ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie odnajdą Państwo bardziej profesjonalnych przedstawicieli aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć olśniewającą obsługę, wspaniałe stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono zadowolonych Klientów, niemniej jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Warto wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz obszernych gabarytów. W pierwszej kolejności trzeba je załadować, później zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Nasi profesjonaliści korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zapewnić jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać wybitnie powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:2 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Nasza jednostka specjalizuje się w transportowaniu wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze oraz przemysłowe, kontenery, czołgi i dużo innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego należyte wykonanie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest niemało bardziej skomplikowany niż przewóz szablonowych ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie standardy zostały spełnione. To nasz zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, by absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, bo z racji tego, że tak nienagannie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich bezbłędnie dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy właściwie gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, lecz też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Zapewniamy profesjonalizm oraz sumienność naszych robotników. U nas można też liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU