Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Węgorzewo - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Budry, Pozezdrze, Węgorzewo.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Witamy Państwa na stronie oferty firmy, jaka od wielu lat specjalizuje się w organizowaniu oraz realizacji specjalnego przewozu niskopodwoziowego (przewóz dużych konstrukcji budowniczych i budowlanych). Proponujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy również z osobami prywatnymi, jak także jednostkami, jakie powierzają nam własne ładunki o kolosalnych gabarytach. Organizowany przez nas transport specjalistyczny jest zawsze profesjonalnie zaplanowany oraz przygotowany w najmniejszym szczególe. Zarządzamy najlepszym sprzętem i współczesnymi pojazdami, to właśnie dzięki jakim nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych możliwości. Wykwalifikowana załoga trudni się kompletną logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Konsumenta.


Czy pragną Państwo przetransportować ciężki sprzęt lub ewentualnie ciężki ładunek, o nierutynowym gabarycie? To, jaka firma zostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na ostateczny sukces lub też niepowodzenie pełnej przesyłki. Oczywiście taką firmą jest nasza, a nasze specjalne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to sporo więcej niż słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie jedynie doświadczenie, jakkolwiek oraz najwyższą jakość usług.


Jesteśmy przygotowywani na obsługę niemal każdego zamówienia. Niektóre projekty przewozu ciężkiego mogą wymagać kilku przyczep oraz akcesoryjnych wehikułów do obsługi przyczepy – porządnie o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, czy inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszystkim tym damy sobie radę! Mamy należyte doświadczenie oraz wiedzę na temat szczególnego transportu przydatnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla spedycji ponadgabarytowych.


Co wozimy dla naszych Kontrahentów?


W szerokim zakresie pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Specjalizujemy się przewozem:

  • maszyn dla przemysłu oraz budowlanych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal oraz mostów,
  • tanków, helikopterów oraz pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Nasza idealna firma bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy właściwy sprzęt i realizujemy tranzyt.

Skontaktuj się z nami:10 + 0

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wraz z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy specjalizują się kwestiami logistycznymi, żeby zaplanować najbezpieczniejszą i najłatwiejszą trasę transportu. Potrzebne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a pełny transport ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Niekiedy w akcji przewozu znacznych gabarytów bierze udział cały skład robotników, którzy troszczą się o bezpieczeństwo ładunku oraz innych ludzi znajdujących się na trasie.


Jeżeli chcą Państwo mieć pełne przekonanie, że zlecony transport wielkogabarytowy będzie banalny – nam warto uwierzyć, troszczymy się o każdy szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują wyłącznie moment, a z pewnością pomogą zapewnić dobre zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na swoje niezwyczajowe wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić oraz Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami i pytania o szczegóły. Należałoby nas powiadomić o własnych zaleceniach, lub szczególnych prośbach – na pewno będziemy posiadać je na uwadze i zrobimy wszystko, by byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia właśnie nam zadania transportu ponadgabarytowego. Duże oraz oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby gigantycznym wyzwaniem, lecz nie będą dla naszych obeznanych kierowców. Każda pomoc, jaką może zaproponować Państwu skonstruowany przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest osiągalna w nadzwyczaj interesującej cenie.


W opisującej nas gestii zostaje także uzupełnienie takich formalności, jak zdobycie zgody na przewóz specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam swój ładunek, Kontrahent nie musi się niczym troskać, bowiem sami specjalizujemy się wszystkimi sprawami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU