Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Racibórz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Racibórz, Krzanowice, Kuźnia Raciborska.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma świadczy właściwe usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, jakich nie można transportować w standardowy sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Kontrahenta we wszystkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Jakie rzeczy przewozimy?


Przewozem kolosalnych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy obszerne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne i budownicze,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Powyższa lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób kompletna! Właściwie jesteśmy w stanie przewieźć niemal wszystko, a na każde zamówienie odpowiadamy indywidualnie dostosowaną ofertą. Toteż bez względu na to, jak nadzwyczaj fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie najbardziej dostosowaną do wymogów, bo stworzonym przez nas newralgicznym celem jest 100% satysfakcja każdego kontrahenta.

Całościowy wymiar naszych usług umieją uznać różni Konsumenci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Takie podejście na domiar tego ułatwia nam bogata wiedza oraz doświadczenie, jakie posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest również wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy.


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, jakie powierzy nam Klient. Posiadamy niezbędny sprzęt, pojazdy, jak również kompetentnych pracobiorców.


Co wstępuje w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Klient powierza nam własny ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, prawdopodobne roboty czy też szkodliwe warunki pogodowe. Swoje usługi proponujemy na obszarze całego kraju oraz bez problemu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:10 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa tranzytu jest już określona, wtedy zajmujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Dużych gabarytów nie można albowiem przewozić bez ich uzyskania. W naszej gestii leży także kwestia ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i adekwatnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć przeróżne ładunki o obszernych gabarytach, obojętnie od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas absolutnym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia czy kompromis w tym aspekcie. Aby to udowodnić z olbrzymią przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Kontrahentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie raz za razem są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz fachowi pracownicy zadbają o ich stan na dowolnym etapie przewozu. Od załadunku, przez całą trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie i w ustalonym czasie. Przez te wszelkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie wielu Klientów i będzie nam niezmiernie miło, jeżeli i Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tutaj obietnice nie są tylko słowami. Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Zapewniamy ich wysoką jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU