Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wejherowo - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Reda, Rumia, Wejherowo, Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz i mamy na swoim koncie dużo sukcesów. Oferujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy zarówno z osobami prywatnymi, jak również jednostkami, które powierzają nam własne ładunki o gigantycznych gabarytach. Dokładnie planujemy każdy przewóz oraz przygotowujemy się do niego fachowo pod wieloma względami. Zarządzamy najlepszym ekwipunkiem i nowoczesnymi pojazdami, to właśnie dzięki którym nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych możliwości. Wykwalifikowana załoga trudni się pełną logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Kontrahenta.


Czy potrzebują Państwo przetransportować ciężki sprzęt bądź też ciężki towar, o niesztampowym gabarycie? To, jaka firma pozostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na definitywny sukces lub ewentualnie niepowodzenie pełnej przesyłki. Właśnie taką firmą jest nasza, a nasze specjalne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas sformułowanie „specjalistyczny” to dużo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być do granic możliwości wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie jedynie doświadczenie, niemniej jednak i najwyższą jakość usług.


Nasza chęć do działania przekłada się na możliwość podjęcia się adekwatnie każdego przewozu. Co poniektóre projekty transportu ciężkiego mogą wymagać paru przyczep i dodatkowych wehikułów do obsługi przyczepy – porządnie o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, czy inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszystkim tym damy sobie radę! Posiadamy dobre doświadczenie i wiedzę na temat szczególnego transportu potrzebnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla przesyłek ponadgabarytowych.


Co transportujemy dla naszych Konsumentów?


W szerokim zakresie pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Specjalizujemy się przewozem:

  • maszyn dla przemysłu i budowniczych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal oraz mostów,
  • tanków, helikopterów oraz pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić jakiekolwiek zlecenie. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy dobry sprzęt oraz realizujemy przewóz.

Skontaktuj się z nami:4 + 6

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas razem z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Stworzony przez nas dział logistyki pracuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej i najdogodniejszej kosztowny przejazdu z ładunkiem. Konieczne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a cały transport ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w transport ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy zespół naszych robotników, jacy zabezpieczają pełną trasę.


Jeśli pragną Państwo posiadać pełne przekonanie, że zlecony transport wielkogabarytowy będzie nieskomplikowany – nam należałoby uwierzyć, troszczymy się o jakikolwiek szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują jedynie moment, a z pewnością wspomogą zapewnić odpowiednie zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, kiedy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na swoje nieumowne wymiary oraz indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej strony zachęcamy również Państwa do zadawania pytań. Warto nas powiadomić o własnych zaleceniach, czy specjalnych prośbach – z pewnością będziemy mieć je na uwadze i zrobimy wszystko, aby byli Państwo maksymalnie usatysfakcjonowani z powierzenia oczywiście nam sprawy przewozu ponadgabarytowego. Gigantyczne i i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby potężnym wyzwaniem, niemniej jednak nie będą dla naszych obeznanych kierowców. Jakakolwiek pomoc, jaką może zaoferować Państwu stworzony przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest osiągalna w niesłychanie atrakcyjnej cenie.


W opisującej nas gestii zostaje też uzupełnienie takich formalności, jak zdobycie zgody na przewóz specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam swój ładunek, Kontrahent nie musi się niczym niepokoić, bo sami specjalizujemy się wszystkimi kwestiami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU