Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nowy Dwór Mazowiecki - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Nowy Dwór Mazowiecki, Czosnów, Leoncin, Nasielsk, Pomiechówek, Zakroczym.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas jednostka trudni się kompetentnym transportem wielkogabarytowym. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Stworzona przez nas działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem znanym w stu procentach. Swoje profesjonalne usługi proponujemy na terytorium Polski. Pragnąc ograniczyć rolę Klienta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności powiązanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją i kontaktu.


Jesteśmy fachowcami, jeżeli gra toczy się o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i wiele więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz naszym kompetentnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, aby bezpiecznie oraz kompetentnie dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w ustaleniach czas.


Satysfakcja naszych Kontrahentów jest dla nas tak samo ważna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam wolno pozostawić troskę o wszelkie pozwolenia i dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Dodatkowo stworzony przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych i budowlanych


Jednym z najczęściej powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o wielkich gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, lub jachty. Poza maszynami, transportujemy także detale pociągów, śmigłowce i tanki. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak też firmy.


Przewóz ciężki elementów stalowych i obiektów


W ramach naszych usług realizujemy także transport stalowych elementów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować dobry pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:6 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Absorbujemy się transportem ładunku o wielkich gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Klienta, a później podchodzimy do kwestii logistycznych. Zwykle niezbędne jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o dobre zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić Kontrahent, staramy się ograniczyć do minimum.


Należałoby zwrócić się do naszych profesjonalistów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, żeby mieć pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w faktycznie atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek kłopotu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By zdobyć przejrzyste ceny i pierwszorzędną obsługę klienta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma lepszego rozwiązania niż zameldować się naturalnie do naszej idealnej jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy więc do zaznajomienia się z naszą profesjonalną ofertą wszystkie osoby, które interesuje przemysł transportowy. Zakres naszych profesjonalnych usług jest fundamentalnym elementem w przewozie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie tylko samym przewozem, jednakowoż gwarantujemy także w porządnej cenie sam załadunek i rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym wyposażeniom, jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa pytania. Z całego serca zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU