Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sokołów Podlaski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bielany, Ceranów, Jabłonna Lacka, Kosów Lacki, Repki, Sabnie, Sokołów Podlaski, Sterdyń.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją działalność, to właśnie dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje usługi proponujemy na terytorium Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności powiązanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją i kontaktu.


Nasz zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, które nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i wiele więcej. Można na nas liczyć w całym kraju. Zaufaj stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, aby bezpiecznie i kompetentnie dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się także wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszystkie niezbędne do przewozu dokumenty są legalne i przetwarzane w dobrym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dodatkowo skonstruowany przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych i przemysłowych


Jednym z z reguły powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o gigantycznych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, czy jachty. Poza dużych konstrukcjiami, przewozimy też szczegóły pociągów, śmigłowce i tanki. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak też firmy.


Przewóz ciężki konstrukcji stalowych oraz obiektów


W ramach naszych usług realizujemy także transport stalowych elementów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować trafny pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:5 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi przewozu


Zajmujemy się transportem ładunku o dużych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Klienta, a później podchodzimy do kwestii logistycznych. Na ogół wymagane jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o odpowiednie zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić Klient, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Warto zwrócić się do naszych fachowców w przewozie ładunków wielkogabarytowych, żeby posiadać pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w w samej rzeczy atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek kłopotu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By uzyskać klarowne ceny oraz doskonałą obsługę kontrahenta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma lepszego rozwiązania aniżeli zameldować się właśnie do prowadzonej przez nas jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w związku z tym do zapoznania się z opisującą nas ofertą wszystkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Aspekt naszych usług jest kluczowym detalem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie tylko samym transportem, ale gwarantujemy też w odpowiedniej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz pierwszorzędny sprzęt, jaki znajduje się w opisującej nas dyspozycji zapewnia profesjonalizm w przewozie wielkich gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU