Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wałcz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Wałcz, Człopa, Mirosławiec, Tuczno.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o dużych gabarytach. Należącą do nas firmę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak również osób prywatnych, które zainteresowane są przewozem wielkich gabarytów na terenie Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Konsumenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą opisującej nas firmy i do skorzystania z naszych kompetentnych usług.


Przesyłki o obszernej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie przewozem ciężkim, żądają starannego planowania. Tylko w ten sposób można zapewnić pewną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim konsumentom bardzo dobre usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na opisującą nas ofertę i mamy gigantyczne nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w następstwie tego przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, istotne jest, żeby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet w największym stopniu wymagających Klientów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz specjalny oraz pojazdów


Transport gwarantujemy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem nadzwyczaj nowoczesnym oprzyrządowaniem, który umożliwia nam przewożenie rozmaitego rodzaju gabarytów. W naszej klarownej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i wiele innych maszyn.

Takich ruchomości nie wolno osobiście przewozić, bo potrzebne jest pozyskanie właściwej zgody. Prowadzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:8 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie kolosalnych gabarytów różnorodnego rodzaju. Ładunek odbieramy od Klienta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza firma posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, czy także ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej idealnej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w różnorodne funkcje, które pomagają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Tudzież wydajny oraz kompetentny portal floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli gra toczy się o wydajny i bezproblemowych przewóz opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one naszą własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy imponujące rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że nasza propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, jednostka występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszelkie niebezużyteczne informacje. Konsument nie musi się niczym niepokoić, bo samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, również połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU