Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Mirosławiec - powiat wałecki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Mirosławiec.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o wielkich gabarytach. Opisującą nas jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na obszarze całego kraju, wspomagając figurom prywatnym oraz firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Klienci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


Aby przewóz przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, konieczne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Tylko w ten sposób wolno zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza jednostka zapewnia swoim konsumentom optymalne usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na należącą do nas propozycję i mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Jako że w następstwie tego przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o detale, istotne jest, żeby współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet w największym stopniu wymagających Klientów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i wiedzą w głowie. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz specjalny oraz pojazdów


Transport gwarantujemy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bowiem niezwykle nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W naszej idealnej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz dużo innych maszyn.

Takich ruchomości nie można samodzielnie transportować, albowiem konieczne jest pozyskanie trafnej zgody. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:9 + 10

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie dużych gabarytów różnorodnego rodzaju. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Kontrahenta, a potem umieszczamy go na naszym pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Niezwykle znaczącą kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się nasz dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, czy również ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W opisującej nas firmie ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej profesjonalnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny oraz profesjonalny serwis internetowy floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli gra toczy się o wydajny i banalnych przewóz umownych ładunków! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one naszą przejrzystą własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


W następnej kolejności, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie niebezużyteczne wiadomości. Dbamy o to, by w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU