Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Gdańsk - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Gdańsk, Pruszcz Gdański, Cedry Wielkie, Kolbudy, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby móc transportować ładunki o znaczących gabarytach, nieodzowne jest zdobycie zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje znakomity transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, jednakowoż również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Firma posiada współczesne pojazdy i porywającej jakości sprzęt, który jest kompetentny i trafny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu pewny wybór w przypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nie znajdą Państwo o wiele bardziej profesjonalnych przedstawicieli niż Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej propozycji. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać oszałamiającą obsługę, pierwszorzędne stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono usatysfakcjonowanych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Należałoby wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz kolosalnych gabarytów. Najpierw należy je załadować, później zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Pracownicy naszej firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze technologie, jakie gwarantują im szybki i przede wszystkim bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest nieraz niesłychanie mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:1 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie ogromnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane oraz przemysłowe, kontenery, tanki i wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego odpowiednie wykonanie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest sporo bardziej karkołomny niż przewóz stereotypowych ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To nasz zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, by absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, albowiem z racji tego, że tak idealnie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich znakomicie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu dysponujemy w rzeczywistości gigantycznym zespołem ekspertów, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, jakkolwiek również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najlepszej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU