Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy województwo warmińsko-mazurskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów województwo warmińsko-mazurskie.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby zdołać transportować przedmioty o sporych gabarytach, konieczne jest zdobycie zgody. Prowadzona przez nas firma proponuje doświadczony przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Firma ma nowoczesne pojazdy i oszałamiającej jakości sprzęt, jaki jest bardzo dobry i dobry do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, by załatwić wszystkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli gra toczy się o transport ładunków o niezwyczajowym gabarycie i nasza propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nasi uprzejmi agenci są w największym stopniu profesjonalni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać doskonałą obsługę, doskonałe stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą! Posiadamy szerokie grono zadowolonych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Należy pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie tylko sam transport przedmiotów o kolosalnych gabarytach. Najpierw trzeba je załadować, po pewnym czasie zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Nasi profesjonaliści korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zapewnić jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest w pewnych sytuacjach wybitnie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak szerokość, wysokość wiaduktów i mostów oraz ewentualne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:5 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Nasza idealna firma specjalizuje się w transportowaniu ogromnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane oraz przemysłowe, kontenery, tanki i wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego rzetelne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest znacznie bardziej złożonym zadaniem aniżeli sztampowy przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia trzeba zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie wzorce zostały spełnione. To skonstruowany przez nas zespół fachowców zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Poprawnie znając i rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, by uniknąć opóźnień. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności dysponujemy naprawdę gigantycznym zespołem zawodowców, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, ale także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas wolno też liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU