Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Przemyśl - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bircza, Dubiecko, Fredropol, Krasiczyn, Krzywcza, Medyka, Orły, Przemyśl, Stubno, Żurawica.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy transport ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja powinna Państwa zaciekawić. Już dzisiaj uprzejmie zapraszamy do poznania zakresu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania jednostki gospodarczej zajmującej się przewozem różnorodnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w słusznym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Nasz przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu żądających w tej kwestii Konsumentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, by zaoferować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam trochę ufności oraz pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w powierzonym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest fachowy transport niskopodwoziowy. Prezentowane wszechstronne przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z jakimkolwiek, powierzonym nam obowiązkiem. Z tego miejsca zachęcamy w następstwie tego do zaznajomienia się ze szczegółami naszej idealnej oferty, jaka z pewnością Państwa nie zawiedzie, podobnie jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o naszych rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistycznych.


Nasi Kontrahenci niezwykle w wielu przypadkach poszukują możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki oraz mają gigantyczne rozmiary. Dysponujemy pojazdami, które zapewniają nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Niezależnie od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się wielkimi zamówieniami firmowymi i posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie.


Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych usług wolno przewieźć rozmaitego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie oraz biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.

Skontaktuj się z nami:0 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Najpierw konieczne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub też niepomocnych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niezbędne do transportu zgody. Absorbujemy się także kwestią ubezpieczenia, żeby Konsument nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Robimy wszystko, by oferować usługi połączone z transportem domków holenderskich oraz nawet w gruncie rzeczy ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz profesjonalnych robotników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów. Toteż wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Zyskuje się w związku z tym liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To wybitnie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, by zapewnić naszym kontrahentom optymalne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W efekcie dziś dajemy Państwu dostęp do w istocie kompleksowego rozwiązania, dopasowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą oraz do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy profesjonalizm i zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU